2013 Beğenilen Ankastre Mutfak Modelleri Ve Fiyatları

   Ülkemizde inşaat sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte, binalardaki dizayn ve estetik dış görünümünün yanı sıra iç mimari ve dekorasyonu da etkiledi. İç mimarinin yeni bir boyut kazanmasıyla birlikte mutfaklar da bu değişimin bir aynası oldu. Mutfak dediğimizde de aklımıza ilk gelen beyaz eşya ve mutfak dolapları hızla ankastre biçimini aldı.

2013 yılının en beğenilen ankastre mutfak modelleri, ankastre mutfak fiyatları, ankastre mutfak dolapları ve fiyatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

   Öncelikle ankastre mutfak modelleri bu yıl önceki yıllara göre daha şık ve estetik bir dizayn da olacak. Bunla beraber ankastre mutfak modelleri çok daha geniş bir yelpaze de müşterilere seçenek birlikte ankastre sunacak. En çok merak edilen ankastre mutfak modelleri ile ankastre dolapları ve fiyatları. Ankastre mutfak fiyatları her bütçeye uygun müşterilerin beğenisine sunuluyor. Genel olarak ankastre mutfak fiyatları 700tl ile 3000tl arasında değişiyor. Bu ankastre ürünlerine sahip olmak isteyen müşteriler bu fiyat aralığında mutlaka kendilerine uygun bir model rahatlıkla bulabilirler. Tabi ki daha lüks modeller isteyenler bu fiyatın üzerine çıkmak durumunda. Ankastre mutfak dolapları ise bu yıl çok iddialı görünüyor birçok yeni firma bu sene ülkemizde boy gösterecek. Daha kullanışlı ve şık tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulacak.  Ankastre mutfak modelleri 2013 te gerek açık renkler gerek koyu renkler trend olacak gibi görünüyor. Ayrıca bu modellerin beyaz eşya ile entegrasyonu çok daha uyumlu ve göz alıcı bir durumda. Kullanıcılara daha küçük bir alanda, daha fazla depolama alanı sağlayıp, optimum düzeyde yararlanma imkanı sunacaktır. Rengarenk yeni ankastre seçenekleri artık bayanlara çok daha modern bir şekilde hitap ediyor. Özellikle mutfakta zamanın çoğunu geçiren ev hanımları bu modern ankastre tasarımı içeren mutfaktan çıkmak istemeyecekler.

İşte sizin için seçtiğimiz, ilginizi çekeceğine inandığımız 2013 yılının birbirinden şık tasarımları ile en gözde ankastre ürünlerinden birkaç modeli sizinle paylaşıyoruz.

Kırmızı Ankatre Mutfak

Eflatun Ankastre Mutfak

Mavi Ankastre Mutfak

Mor Ankastre Mutfak

Siyah Ankastre Mutfak

Kahverengi Ankastre Mutfak

Siyah Ankastre Mutfak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir